Category Archives: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia turystyczne

Category : Ubezpieczenia

Właśnie zbliża się upragniony urlop, zagraniczny wyjazd już dawno zaplanowany, jeszcze tylko spakować bagaże i w drogę! W tym momencie warto zadbać o to, aby podróż marzeń nie okazała się ruiną finansową.

„Read More”

Ubezpieczenia komunikacyjne

Category : Ubezpieczenia

Każdy posiadacz pojazdu ubezpiecza swój pojazd, a w każdym razie powinien to zrobić. Wszyscy więc mamy polisy, ale nie zawsze wiemy, co w nich jest zawarte i czym różni się jedna polisa od innej. A zatem, po kolei przyjrzymy się dokładniej ich zawartości, czyli poszczególnym składnikom polisy komunikacyjnej.

„Read More”

Ubezpieczenia firmy

Category : Ubezpieczenia

Zarządzasz małą lub dużą firmą? Prowadzisz działalność gospodarczą? Niezależnie od tego, czy to jest przedsiębiorstwo produkcyjne, handlowe czy usługowe – oprócz wysiłków prowadzących do rozwoju Twojej firmy – powinieneś zapewnić jej ochronę, ponieważ nie jesteś w stanie przewidzieć nieoczekiwanych zdarzeń losowych.

„Read More”

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Category : Ubezpieczenia

Ubezpieczenie mieszkania lub domu jest ochroną finansową w przypadku nagłej i niespodziewanej utraty, zniszczeń lub uszkodzeń domu czy mieszkania, a także wyposażenia lub dobytku, które w nim się znajduje. Zwykle dom czy mieszkanie jest dorobkiem całego życia, tak więc warto poświęcić trochę czasu, aby właściwie zabezpieczyć swoje mienie.

„Read More”

Luty 2020
P W Ś C P S N
« Sty    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829